نماد اعتماد الکترونیک
 قاب Spigen Ultra Hybrid Tech آیفون 6Plus/6s Plus

قاب Spigen Ultra Hybrid Tech آیفون 6Plus/6s Plus

تعداد بازدید: 960 تولید کننده: SPIGEN SGP
مدل محصول: SPG9856
موجودی: موجود نمی باشد
89,000 تومان

گزینه های در دسترس


جنس:

رنگ:

تعداد: افزودن به سبد خرید

 قاب Spigen Ultra Hybrid Tech آیفون 6Plus/6s Plus 


قاب اورجینال اولترا هیبرید اسپیگن از دو قسمت تشکیل شده اند. جهت ساخت این کاورها از ترکیب یک بامپر و یک قاب شفاف استفاده شده است . جنس بامپر از پلاستیک سخت و جنس قاب که بدنه موبایل را می پوشاند از پلی کربنات است. این نوع کاور (قاب) برای افرادی که ترجیح میدهند زیبایی لوگو موبایل اپل آیفونpple iPhone 6 Plus /6s Plus A آنها نمود داشته باشد ، میتواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

شرکت اسپیگن کاورهای شفاف متنوعی تولید کرده است اما سری اولترا هیبرید آن بسیار مقاوم در برابر ضربات می باشد. در واقع قابهای شفاف سری اولترا هیبرید شرکت اسپیگن در آزمایشگاههای بسیار معتبر تست شده و با استانداردهای نظامی کاملا مطابقت دارد.کاورها (قابهای ) اسپیگن بدلیل دارا بودن لبه های برآمده از صفحه آیفون 6 پلاس/6 اس پلاس (Apple iPhone 6 Plus /6s Plus  ) شما نیز محافظت می کند. مثلا اگر شخصی موبایل خود را بصورت برعکس روی میز یا هر سطحی بگذارد ، لبه های کاور مانع تماس صفحه نمایش موبایل با سطح گردیده و از ایجاد خط و خش برروی صفحه نمایش اپل آیفون 6 پلاس/6 اس پلاس( Apple iPhone 6 Plus /6s Plus ) جلوگیری می کند.

بطوری کلی قابهای شفاف اسپیگن پشت و لبه های موبایل اپل آیفون 6 پلاس/6 اس پلاس (Apple iPhone 6 Plus /6s Plus  ) را کاملا می پوشاند و از موبایل شما در برابر ضربه محافظت  می نماید. همچنین کاورها یا همان قابهای سری اولترا دارای کلید هایی با روکش فلزی هستند که روی کلیدهای تنظیم صدا و کلید پاور آیفون قرارمی گیرند و از آنها نیز در برابر خط و خش و ضربه به خوبی محافظت می نمایند.

ویژگیها :
  • متناسب با اپل آیفونApple iPhone 6 Plus /6s Plus  
  • اورجینال (دارای شماره سریال سازنده)
  • ترکیبی از بامپر و یک قاب شفاف
  • تایید شده در آزمایشگاه های معتبر
  • مطابقت با استانداردهای نظامی
  • محافظ بسیار خوب در برابر ضربه و خط و خش
  • موجود در رنگهای مختلف
این قاب شفاف/ سبز آبی می باشد و در رنگهای متنوعی مثل  شفاف/ مشکی ، شفاف/صورتی و شفاف / نارنجی قابل ارائه میباشد.         
 
اطلاعات فنی
کد محصول SPG9856
شماره سریال 8809404219856
رنگ شفاف / سبز آبی
نوع کاور
جنس پلاستیک سخت
سازنده Spigen
Web Analytics