نماد اعتماد الکترونیک
بازنشانی
قیمت
برندها
نوع
وضعیت انبار
کلیدواژه

محافظ صفحه نمایش

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
محافظ شیشه ای صفحه نمایش آیفون 6/6s   محافظ شیشه ای صفحه نمایش  Glass 0.3mm 2.5D&..
5,000 تومان
محافظ گلس صفحه نمایش وبدنه آیفون 6/6s محافظ گلس صفحه نمایش و بدنه Glass 0.3mm 2...
15,000 تومان
محافظ صفحه نمایش
محافظ صفحه نمایش (Screen Protector)
 
بسیاری از افراد جهت محافظت از صفحه نمایش موبایل خود از محافظ صفحه نمایش Screen Protector استفاده می نمایند. محافظ صفحه نمایش بسته به جنس و کیفیتش در برابر خط و خش و ضربه از صفحه نمایش محافظت می کند. فروشگاه دیجیتالز آنلاین مفتخر است در اینجا یکی از بهترین محافظ  های صفحه نمایش خود را بعموم معرفی نماید. این محافظ صفحه نمایش که جهت اپل آیفون 6 قابل استفاده است هفت لایه می باشد. ترتیب لایه ها به شرح ذیل می باشد :

1- محافظ شیشه ای صفحه نمایش
2- چسب سیلیکون
3- Optical Pet Layer ( لایه ای است که روی محافظ صفحه نمایش را می پوشاند و چنانچه موبایل با شدت به زمین بخورد، در صورت شکستن شیشه این لایه مانع از پرتاب شدن خرده های شیشه به  اطراف  می گردد.
4- چسب اکریلیک
5- Tempered Glass  یک نوع شیشه ای هست که  چهار تا پنج برابر شیشه های استاندارد در برابر شکستن مقاوم است . یکی از مهمترین دلایل مقاوم بودن این نوع شیشه ، فرایند تولید آن است . این شیشه ها در دمای بسیار زیاد تولید می شوند و بدنبال آن به سرعت سرد می گردند. یکی از ویژگیهای بسیار مهم این شیشه ها این است که حتی اگر بشکنند به خرده های شیشه  با گوشه های تیز و برنده تبدیل نمی شوند !!!!!
6- پوشش ضد اثر انگشت
7- لایه محافظ شیشه

ویژگیها :
  • محافظ صفحه نمایش Screen Protector صرفا دارای ضخامت 0.3 میلی متر و گوشه های گرد rounded می باشد (2.5D ) میباشد
  • بسهولت می توان این محافظ را روی صفحه نمایش موبایل اپل ایفون 6 نصب کرد بدون اینکه کوچکترین حبابی بین محافظ  و صفحه نمایش ایجاد گردد ( اصطلاحا گفته می شود این محافظ Bubble Free است.)
  • محافظ صفحه نمایش فروشگاه دیجیتالز آنلاین از جنس شیشه و  Shatterproof  (نشکن ) می باشد.  یعنی اگر ضربه ای بسیار محکم به محافظ صفحه نمایش وارد اید ، جنس شیشه محافظ  طوری نیست که شیشه  خرد شود و  به تکه های شکسته با گوشه های تیز و برنده تبدیل شود و به اطراف پرتاب گردد.
  • محافظ صفحه نمایش  Screen Protector دارای سختی 9H است.
  • Oleophobic یا ضد چربی می باشد یعنی چربی را به خود جذب نمی کند
  • Anti-Finger Print  می باشد یعنی اثر انگشت روی  آن باقی نمی ماند.
  • اشیا تیز مثل کاتر هم نمی تواند روی محافظ خط و خش ایجاد نماید.
Web Analytics