نماد اعتماد الکترونیک

پاور بانک Power Bank

پاور بانک Power Bank
پاور بانک Power Bank (شارژر همراه) 
 

بطور کلی پاور بانک Power Bank (شارژر همراه) یک نوع باطری اکسترنال است که به کمک آن می توانید زمانیکه  موبایل یا تبلت شما  شارژ ندارد و یا شارژ آن رو به اتمام است و به هر دلیلی دسترسی به پریز برق ندارید، موبایل یا تبلت خود را شارژ نماید. درواقع شما می توانید به کمک پاور بانک Power Bank یا همان (شارژر همراه) موبایل، تبلت، آیپد، دوربین دیجیتال یا هر وسیله الکترونیکی که دارای درگاه USB میباشد را شارژ نمایید. لطفا دقت بفرمایید که پاور بانکها دارای انواع متعدد و مصارف گوناگون هستند پس قبل از خرید مشخص نمایید که پاور بانک Power Bank ( شارژر همراه) را به چه منظوری نیاز دارید.

ظرفیت پاور بانک Power Bank یا همان توان شارژدهی که به میلی امپر در ساعت عنوان می شود یکی از مهمترین شاخصه هایی است که هنگام خرید پاور بانک Power Bank باید در نظر بگیرید. مثلا اگر ظرفیت پاور بانک شما 10,000 میلی آمپر است و باطری گوشی شما 2500 میلی امپر است شما می توانید در یکساعت مثلا 4 بار موبایل خود را شارژ کنید. لطفا دقت بفرمایید هر چه ظرفیت پاور بانک Power Bank بیشتر باشد توان شارژدهی بیشتری خواهد داشت، اما در مقابل نیز زمان بیشتری نیاز خواهد بود تا باطری خود پاور بانک شارژ گردد.

معمولا تمامی پاور بانکها Power Bank (شارژر همراه) دارای ورودی برق هستند که از طریق آن می توانید پاور بانک Power Bank را شارژ نمایید. مکرر شارژ و دشارژ کردن پاور بانکها و یا قراردادن طولانی مدت انها در گرما و سرما باعث کاهش عمر مفیدشان می شود. پاور بانکها دارای خروجی هستند . بهتر است خروجی 5 ولت / 1 امپر را برای شارژ کردن موبایل و گجت های کوچک و خروجی 5 ولت /2 امپر را جهت شارژ تبلت و یا گجت های بزرگتر استفاده کنید. اگر از خروجی 5 ولت 1 آمپر جهت شارژ نمودن تبلت استفاده کنید یا اصلا تبلت شارژ نمی شود و یا حتی اگر شارژ شود مدت زمان خیلی زیادی طول خواهد کشید. همچنین برخی از پاور بانکها دارای چراغ قوه نیز می باشند.

شرکت دیجیتالز آنلاین مفتخر است که پاور بانک OROD را با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای مصارف گوناگون و در رنگ ها و طرح های متنوع به خریداران محترم ارائه نماید. 

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.

Web Analytics