نماد اعتماد الکترونیک
-30% قاب اورجینال اسپیگن Spigen Ultra Hybrid Tech آیفون 6Plus/6s Plus

قاب اورجینال اسپیگن Spigen Ultra Hybrid Tech آیفون 6Plus/6s Plus

تعداد بازدید: 277 تولید کننده: SPIGEN SGP
مدل محصول: SPG9832
موجودی: موجود نمی باشد
89,000 تومان 62,000 تومان

گزینه های در دسترس


جنس:

رنگ:

تعداد: افزودن به سبد خرید

قاب اورجینال اسپیگن Spigen Ultra Hybrid Tech آیفون 6Plus/6s Plus 


قابهای شفاف اورجینال سری اولترا هیبرید شرکت اسپیگن از دو قسمت تشکیل شده اند. در واقع جهت ساخت این کاورها (قاب ها) از ترکیب یک بامپر و یک قاب شفاف استفاده شده است . جنس بامپر بکار رفته در این کاورها از پلاستیک سخت و جنس قاب که سطح پشت  اپل آیفون 6 پلاس / 6 اس پلاس (Apple iPhone 6 Plus /6s Plus  ) را پوشش می دهد از پلی کربنات می باشد. این نوع کاور (قاب) برای افرادی که ترجیح میدهند اپل آیفون 6 پلاس / 6 اس پلاس (Apple iPhone 6 Plus /6s Plus  )زیبایی آنها نمود داشته باشد ، میتواند انتخاب بسیار خوبی باشد.
 
شرکت اسپیگن کاورهای شفاف متنوعی تولید کرده است اما سری اولترا هیبرید آن بسیار مقاوم در برابر ضربات می باشد. در واقع قابهای شفاف سری اولترا هیبرید شرکت اسپیگن در آزمایشگاههای بسیار معتبر تست شده و با استانداردهای نظامی کاملا مطابقت دارد.کاورها (قابهای ) اسپیگن بدلیل دارا بودن لبه های برآمده از صفحه نمایش اپل آیفون 6 پلاس / 6 اس پلاس (Apple iPhone 6 Plus /6s Plus  ) شما نیز محافظت می کند. مثلا اگر شخصی موبایل خود را بصورت برعکس روی میز یا هر سطحی بگذارد ، لبه های کاور مانع تماس صفحه نمایش موبایل با سطح گردیده و از ایجاد خط و خش برروی صفحه نمایش اپل آیفون 6 پلاس/6 اس پلاس(Apple iPhone 6 Plus /6s Plus ) جلوگیری می کند.
 
بطوری کلی قابهای شفاف اسپیگن پشت و گوشه های موبایل اپل آیفون 6 پلاس/6 اس پلاس (Apple iPhone 6 Plus /6s Plus  ) را کاملا می پوشاند و از موبایل شما در برابر ضربه محافظت  می نماید. همچنین کاورها یا همان قابهای  سری اولترا دارای کلید هایی با روکش فلزی هستند که روی کلیدهای تنظیم صدا و کلید پاور آیفون قرارمی گیرند و از آنها نیز در برابر خط و خش و ضربه به خوبی محافظت می نمایند.

ویژگیها :
  • متناسب با اپل آیفون 6 پلاس / 6 اس پلاس (Apple iPhone 6 Plus /6s Plus  )
  • اورجینال
  • ترکیبی از بامپر ویک قاب شفاف
  • تایید شده در آزمایشگاه های معتبر
  • مطابقت با استانداردهای نظامی
  • محافظ بسیار خوب در برابر ضربه و خط و خش
  • موجود در رنگهای مختلف
این قاب  شفاف / نارنجی می باشد و در رنگهای متنوعی مثل  شفاف/ صورتی ، شفاف /سبزآبی و شفاف / مشکی قابل ارائه میباشد.         
 
اطلاعات فنی
کد محصول SPG19832
شماره سریال 8809404219832
رنگ شفاف / نارنجی
نوع کاور
جنس پلاستیک سخت
سازنده Spigen
Web Analytics