نماد اعتماد الکترونیک

Galaxy Note FE نسخه اصلاح شده گلکسی Galaxy Note 7

نویسنده Massy 2017/07/03 0 نظر موبایل و لوازم جانبی,

Galaxy Note FE نسخه اصلاح شده گلکسی Galaxy Note 7 

 

همانطور که در جریان هستنید کمپانی سامسونگ در سال گذشته میلادی طی یک فراخوان عمومی نسبت به جمع آوری گوشی گلکسی Galaxy Note 7 از سطح بازار اقدام نمود. دلیل اصلی این فراخوان مشکل باطری و اتش گرفتن پی در پی گوشی ها بود. این تجربه تلخ سامسونگ را بر آن داشت تا اشتباه گذشته خود را جبران کند و نسخه اصلاح شده نوت 7 را با نام Galaxy Note FE روانه بازار نماید. قرار است این گوشی از 4 روز دیگر در رنگ های مشکی ، نقره ای ، طلایی و آبی با قیمت 699,600 وون کره (حدود 610 دلار ) روانه بازار کره جنوبی بشود.

 

 

سامسونگ در تولید گوشی گلکسی Galaxy Note FE از قطعات باقی مانده و همچنین پک باز نشده قطعات اورجینال گلکسی نوت 7 استفاده نموده است. باطری بکار رفته در گوشی گلکسی Galaxy Note FE دارای ظرفیت 3200 میلی امپر ساعت است. سامسونگ به کلیه کاربران اطمینان خاطر داده که اتفاقی که برای باطری نوت 7 افتاد ، دیگر برای نسخه اصلاح شده آن یعنی گوشی Galaxy Note FE اتفاق نخواهد افتاد به جهت اینکه در این گوشی از باطری با ظرفیت پائین تری استفاده شده و همچنین ایمن بودن باطری این گوشی در تست های 8 مرحله ای با دقت و وسواس هر چه تمامتر بررسی شده است ، درست مثل گلکسی S8 که کمپانی سامسونگ به کاربران اطمینان خاطر داد که باطری گوشی هیچگونه مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

 

گلکسی نوت Galaxy Note FE دارای دکمه فیزیکی بیکسبی Bixby نیست اما میتوان از طریق اپ مربوطه و قلم S از این دستیار کمک گرفت. در نسخه اصلاح شده نوت 7، لوگوی سامسونگ در جلوی گوشی قرار نگرفته و نام "Galaxy Note Fan Edition" در پشت گوشی درج شده است.

 

 

 

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics