نماد اعتماد الکترونیک

اپل و کمک های بشردوستانه

نویسنده Massy 2016/04/24 0 نظر خبری,

اپل و کمک های بشردوستانه

 

درپی زلزله های اخیر ژاپن و اکوادور که تعداد زیادی کشته و مجروح بجا گذاشت ، اپل از پنج شنبه 21 آوریل 2016 با گذاشتن بنر در فروشگاه iTunes  وApp Store  این امکان را فراهم آورده است تا مشتریان کمک های بشر دوستانه خود را به صلیب سرخ امریکا واریز نموده و بتوانند در حمایت از زلزله زدگان  اکوادور و ژاپن سهیم باشند. در واقع اپل شرایطی را فراهم ساخته است تا افراد بتوانند از طریق فروشگاه iTunes و App Store  با Credit Card وجوه 5 دلاری ، 10 دلاری ، 25 دلاری ، 50 دلاری ، 100 دلاری و 200 دلاری به زلزله زدگان  کمک نمایند.

 

کمپانی اپل به کلیه کمک کنندگان اعلام کرده که 100% پرداخت های آنها از طریق فروشگاه iTunes به صلیب سرخ امریکا حواله می شود و این پرداخت ها مشمول هیچگونه امور مالیاتی نمیشود. فروشگاه iTunes  اطلاعات شخصی کمک کنندگان را به صلیب سرخ امریکا اعلام نمی کند به همین جهت افراد هیچگونه اعلامیه ای از صلیب سرخ مبنی بر تاییدیه اخذ وجوه دریافت نخواهند کرد ، اما فروشگاه iTunes به خیرین رسید داده و همچنین کمک های بشردوستانه خیرین بعنوان پرداخت به فروشگاه iTunes در صورتحساب کارت اعتباری درج می شود.

 

این نخستین باری نیست که اپل از  طریق فروشگاه iTunes برای جمع آوری کمک مردمی اقدام نموده است. اپل در سپتامبر گذشته با جمع آوری کمک های بشردوستانه جهت پناهندگان و حل بحران مهاجرت از طریق دریای مدیترانه ، زلزله 2015 نپال ، گردباد 2013 فلیپین ، طوفان سندی 2012، زلزله و سونامی 2011 ژاپن و زلزله 2010 هائیتی قدمهای موثری برداشته است.

 

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics