نماد اعتماد الکترونیک

سرمایه گذاری اپل در هند

نویسنده Massy 2016/05/18 0 نظر موبایل و لوازم جانبی,خبری,

 

آقای کوک (مدیرعامل فعلی شرکت اپل Apple ) به همراه تیمش  دیروز به هند مسافرت نمود. با توجه به توافق و تصویب دولت هند ، این شرکت سه فروشگاه از محصولات اپل Apple را طی یک سال و نیم آینده در هند افتتاح خواهد نمود.  شرکت اپل قصد دارد فروشگاه محصولاتش را در سه شهر دهلی ، Bangalore و Mumbai تاسیس نماید.

 

 

 گفته می شود که تیمی 40 نفره مرکب از کارشناسان و کارمندان شرکت اپل Apple بسیج شده اند تا سه منطقه از بهترین مناطق را جهت افتتاح فروشگاه ها شناسایی نمایند.  ( هر فروشگاه حدودا 100,000 متر مربع مساحت خواهد داشت و اپل برنامه ریزی کرده که برای هر فروشگاه 5-3 میلیون دلارسرمایه گذاری نماید.) شرکت اپل تاکنون اصلا فروشگاه خرده فروشی در کشور هند نداشته و همیشه محصولاتش را  از طریق توزیع کنندگان ثالت به هند صادر کرده است. در حالیکه شرکت اپل قادر خواهد بود تا فروشگاهایش را در کشور هند که مانند چین بازار بکری محسوب می شود افتتاح نماید ، درخواست فروش محصولات آیفون دست دوم به قیمت پائین تر توسط شرکت اپل انکار گردیده است.

شرکت اپل Apple علاوه بر دائر نمودن فروشگاه های خرده فروشی ، تصمیم گرفته است سایت توسعه فن آوری به ارزش 25 میلیون دلار را در هند راه اندازی نماید.

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics