نماد اعتماد الکترونیک

چرا قاب های اولترا هیبرید اسپیگن جزء بهترین قاب ها هستند ؟

نویسنده Massy 2016/07/10 0 نظر موبایل و لوازم جانبی,

چرا قاب های Spigen Ultra Hybrid جزء بهترین قاب ها هستند ؟

 

حتما می دانید قاب های Spigen Ultra Hybrid محصول شرکت معروف اسپیگن هستند. شرکت اسپیگن در سال 2004 میلادی تاسیس گردید. این شرکت در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل و قاب (کاور) فعال می باشد. شرکت اسپیگن در حال حاضر یکی از شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه لوازم جانبی موبایل میباشد.

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کلمه Spigen از کجا آمده و به چه معناست. Spigen از ترکیب دو کلمه Spiegel به معنای "آینه" و gen به معنای "نسل " بوجود آمده است. این شرکت از این دو کلمه نمادین و ترکیب آنها به این منظور استفاده کرده است که بیان کند تمام تلاش خود را خواهد کرد تا به آینه تمام نمای انتظارات مشتریان تبدیل شده و بتواند یک عمر در خدمت آنها باشد و خدمات و محصولاتش را به همه نسل ها  عرضه نماید.

 

 

یکی از قابهای پرطرفدار شرکت اسپیگن قاب Spigen Ultra Hybrid است که بدنه آن از جنس پلی کربنات و بامپر دور قاب از جنس TPUمی باشد و اما نکاتی که سبب می گردد این قاب منحصر به فرد باشد :

  • این قاب Drop Test یا تست سقوط استاندارهای نظامی را پاس نموده است. این تست در آزمایشگاههای بسیار مجهز انجام می شود و قاب هایی که این تست را پاس می کنند، بی شک از موبایل شما در برابر سقوط به نحو احسن و بسیار بهتر از سایر قاب ها محافظت می کنند.

 

  • درساخت قاب اولترا هیرید اسپیگن Spigen Ultra Hybrid از تکنولوژی Air Cushion استفاده شده است. بدین معنا که در گوشه های قاب، بالشتک هوا (یا هوای متراکم شده) موجود است. استفاده ازاین تکنولوژی در قاب موبایل سبب می گردد قاب بشدت ضربه گیر شود. یعنی اگر ضربه ای به موبایل شما وارد بیاید این قاب به سرعت ضربه را جذب کرده و با پخش کردن آن در کل سطح قاب از شدت ضربه می کاهد. درواقع این قاب مانع از وارد امدن ضربه به یک نقطه از موبایل می گردد و از موبایل شما به خوبی و با ضریب اطمینان بسیار بالا محافظت می کند.

 

  • قاب اولترا هیبرید اسپیگن Spigen Ultra Hybrid دارای دکمه هایی با روکش فلزی می باشد که روی دکمه های موبایل را پوشانده و ضمن محافظت از آنها به شما این امکان را می دهد که به سهولت از کلیدهای قاب استفاده نمایید.

 

  • قاب Spigen Ultra Hybrid شرکت اسپیگن دارای لبه های برامده می باشد که از صفحه نمایش موبایل شما محافظت می کند. اگر شما موبایل را بصورت برعکس بر روی سطوح صاف قراردهید ، لبه برامده قاب مانع از تماس صفحه نمایش موبایل با سطح و درنتیجه مانع از ایجاد خط و خش بر روی ان می گردد.

لازم به ذکر است شرکت اسپیگن قاب های متعدد با طرح های متنوع دارد که دارای کیفیت بسیار عالی بوده و هر فرد با هر سلیقه و بودجه ای از بین قابهای Spigen Slim Armor ، Spigen Thin Fit ، Spigen Ultra Hybrid Tech ، Spigen Tough Armor  Spigen Thin Fit Hybrid , Spigen Style Armor  میتواند قاب مورد نظر خود را بیابد.

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics