نماد اعتماد الکترونیک

قاب های متنوع موبایل اپل آیفون Apple iPhone 7

نویسنده Massy 2016/08/05 0 نظر موبایل و لوازم جانبی,

انواع قاب های اپل آیفون 7 Apple iPhone

با نزدیک شدن تاریخ عرضه موبایل اپل آیفون Apple iPhone 7 جهت عموم ، بسیاری از شرکت های معتبر مثل اسپیگن Spigen ، UAG اوربن آرمر گیر، Oxilar و ...  در صدد ارائه دادن قاب های متنوع  بر آمده اند که به صورت ویژه طراحی شده تا متناسب با اپل آیفون 7 باشد. قابهایی که تولید شده و یا قرار است تولید شود شامل موارد ذیل می باشد :

 

 

فلیپ کاور : فلیپ کاور بصورت 360 درجه از موبایل محافظت می کند بعبارتی فلیپ کاور از بدنه، گوشه ها و صفحه نمایش  موبایل اپل آیفون Apple iPhone 7 در برابر ضربه ، خط و خش بخوبی محافظت می کند.

قاب های چرمی : این قاب ها بصورت چرم مصنوعی و یا طبیعی ارائه می شود. این نوع قاب ها در عین شیکی و سادگی همیشه مد هستند و به صورت غیر قابل تصوری از موبایل اپل آیفون Apple iPhone 7 محافظت می کند.

قاب های شفاف :  این قاب ها ضمن اینکه لوگو زیبا و دیزاین شیک اپل گوشی آیفون Apple iPhone 7 را نمی پوشاند از موبایل شما در برابر ضربه ، خط و خش محافظت نموده و دسترسی به امکانات موبایل را نیز محدود نمی کند.

قاب های محکم : اگر بدنبال قابی هستید که بصورت مضاعف از موبایل اپل آیفون Apple iPhone 7 شما محافظت کند از سری قاب های سخت استفاده کنید. این قاب ها از موبایل اپل ایفون 7 در برابر ضربه، خط و خش، الودگی و سقوط بخوبی محافظت می کند.

 

 

بامپرها : بامپر بصورت خاص از تمامی گوشه های موبایل اپل آیفون Apple iPhone 7 محافظت می کند ضمن اینکه سبک وزن بوده و بر حجم موبایل شما نمی افزاید.

قاب های طرحدار : درپاسخ به تقاضای بسیاری از افراد که همیشه خواهان قاب های طرحدار بوده اند قطعا برخی از شرکت های سازنده قاب موبایل، قاب طرحدار جهت موبایل اپل آیفون Apple iPhone 7 به بازار روانه خواهند کرد. قاب هایی که علاوه بر زیبایی از موبایل محافظت خواهد نمود.

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics