نماد اعتماد الکترونیک

پنج تکنولوژی برتر (2050-2019)

نویسنده Massy 2016/08/19 0 نظر موبایل و لوازم جانبی,خبری,

پنج تکنولوژی برتر (2050-2019)

 

در بین سالهای 2019 تا 2050 میلادی پنج تکنولوژی ذیل ، نوع و سبک زندگی ما را بکلی متحول خواهد کرد.

 

1. Cicret Bracelet : دستبندی است که با در دست داشتن آن در هر جایی که باشید صفحه نمایش موبایلتان بر روی دست شما ظاهر شده و شما می توانید با آن کار کنید !  می توانید بدون گوشی موبایل ، از روی صفحه نمایش ظاهر شده بر روی دستتان وارد شبکه های اجتماعی مختلف شوید، وضعیت آب و هوا را چک کنید، ایمیل هایتان را بخوانید یا ایمیل ارسال کنید، کوتاهترین مسیر برای رفتن به مقصد خود را بیابید و بطور کلی کلیه کارهایی که با موبایلتان انجام می دادید را بدون در دست داشتن گوشی موبایل و تنها از طریق دستبند خود انجام دهید. البته ناگفته نماند که همین دستبند بظاهر ساده شامل باطری ، کارت حافظه، پردازشگر، LED و .... می باشد.

 

2 .  iWatch

 

 

3. Wall Format Display Glass : دیواری است شیشه ای که دارای جنس خاصی از شیشه می باشد و بصورت یک صفحه نمایش لمسی در مقیاس بسیار بزرگ عمل می نماید. 

 

 

4. Smart Card (کارت هوشمند) : کارت هوشمند کارتی است فیریکی که دارای قابلیتهای بسیاری می باشد. سطح کارت مثل صفحه نمایش لمسی است . مثلا وقتی شما در هواپیما نشته اید می توانید از روی کارت خود چک کنید که پرواز دقیقا چه ساعتی خواهد نشست یا می توانید جهت اطلاع از سایر موارد با سرویس فرودگاه تماس بگیرید و ...

 

 

5. Smart Newspaper : روزنامه هوشمند روزنامه ای است که ظاهر آن همانند روزنامه های عادی می ماند اما جنس آن از کاغذ هوشمند است . کاغذ این روزنامه مثل صفحه نمایش لمسی موبایل عمل می کند. در این روزنامه قسمتی از خبرها درج شده است و برای خواندن کل متن یک خبر می توانید آن خبر را با انگشت دست خود تاچ کنید تا کل خبر روی صفحه روزنامه برای شما قابل خواندن باشد !

 

 

 

 

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics