نماد اعتماد الکترونیک

ایرپاد وایرلس اپل Apple Wireless Airpod

نویسنده Massy 2016/09/16 1 نظر موبایل و لوازم جانبی,

ایرپاد وایرلس اپل Apple Wireless Airpod

 

همانطور که حتما می دانید کمپانی اپل با حذف جک 3.5 میلی متری در اپل آیفون 7 و 7 پلاس (Apple iPhone 7/7 Plus) هدفون بی سیم یا همان ایرپاد وایرلس که با تمام محصولات این کمپانی همخوانی دارد را به قیمت 160 دلار روانه بازار خواهد کرد. البته ناگفته نماند افرادی که تمایل دارند کماکان از ایرپادهای قبلی اپل که دارای سیم بود استفاده کنند، می توانند از آداپتوری که کمپانی اپل به همراه اپل آیفون 7 و 7 پلاس ( Apple iPhone 7/7 Plus ) به کاربران ارائه می دهد استفاده نمایند. این آداپتور از یک طرف به درگاه لایتنینگ موبایل و از طرف دیگر به ایرپاد وصل می شود. ( تصویر ذیل )

کمپانی اپل بر این باور است که آینده متعلق به دیوایس های وایرلس و بدون سیم می باشد و به همین دلیل ایرپاد وایرلس را تولید نموده است. ایرپاد وایرلس اپل درواقع هدفونی بدون سیم می باشد که دارای تراشه ای هوشمند به نام W1 است. این تراشه امکان ارتباط بدون سیم محصولات اپل را ممکن می سازد. وقتی شما درب باکس محتوی ایرپاد وایرلس را باز می کنید فورا روی گوشی آیفون یا هر کدام از دیوایس های دیگر شما که مجهز به سیستم عامل iOS هست، پنجره ای بازمی شود که دارای آپشن Connect است، اگر شما روی کلمه Connect کلیک کنید ایرپاد و گوشی شما بدون سیم به هم وصل می شوند !!!!

 

 

 

برخی ویژگیهای ایرپاد وایرلس Wireless Airpod کمپانی اپل : 

 

  • ایرپاد وایرلس اپل Apple Airpod به مدد سنسورهای اپتیکال دوگانه صرفا زمانی که اپرپاد درگوش شما هست، صوت را پخش می نماید اگر به هر دلیلی ایرپاد را از داخل گوش خود در بیاورید پخش صوت متوقف خواهد شد!!!
  • برای فعال کردن دستیار صوتی سیری Siri ، کافی است فقط دو ضربه کوچک به ایرپاد وارد کنید.
  • ایرپاد وایرلس اپل به واسطه مجهز بودن به شتاب سنج صوتی ، زمانیکه که کاربر درحال مکالمه است را تشخیص داده و صداهای مزاحم خارجی و محیطی را فیلتر و به حداقل می رساند.
  • با هر بار شارژ ایرپاد وایرلس اپل می توانید 4 الی 5 ساعت (جهت Audio ) از این دیوایس استفاده کنید. اگر نیاز به شارژ فوری ایرپاد وایرلس اپل دارید، کافی است فقط یک ربع ایرپاد را در باکس مخصوصش بگذارید تا به اندازه سه ساعت شارژ اضافه به شما بدهد.
  • یکی دیگر از ویژگیهای کاربردی ایرپاد وایرلس اپل ، سوئیچ کردن از یک دیوایس به دیوایس دیگر است. مثلا اگر شما دارید به یک فایل Audio در مک بوک خود گوش می کنید و ناگهان تصمیم می گیرید به آن فایل صوتی از طریق گوشی آیفون خود گوش دهید، به سهولت می توانید از مک بوک به موبایل سوئیچ کنید.

برای درک بهتر مفاهیم ، لطفا ویدئو ذیل را تماشا کنید.

 

 

 

 

 

1 نظر

علی کاشانی:
2016/10/01, 11:25:57 AM
پاسخ

سلام متن شما عالی بود

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics