نماد اعتماد الکترونیک

یوتیوب YouTube در حال تست "مُد ناشناس" در اپ اندرویدی خود است

نویسنده Massy 2018/05/16 0 نظر

یوتیوب YouTube در حال تست "مُد ناشناس" در اپ اندرویدی خود است

 

یوتیوب در حال تست و بررسی "مُد ناشناس" یا incognito mode در اپ اندرویدی خود است. مُد یا حالت ناشناس به کاربر اجازه می دهد که فعالیت ها و سِرچ های مختلف خود را در یوتیوب داشته باشد، بدون اینکه فعالیت هایش دنبال شود و در تاریخچه ثبت گردد.

 

هر چند همانطور که می دانید یوتیوب YouTube از قبل هم دارای تنظیمات مربوط به حریم خصوصی کاربران بوده است. به این معنی که همین الان هم شما می توانید در قسمت setting یا تنظیمات به بخش history یا تاریخچه رفته و قسمت privacy یا حریم خصوصی را فعال کنید تا دیگر گشت و گذارها و جستجوهای شما در قسمت تاریخچه ثبت نگردد، اما یوتیوب قصد دارد با گذاشتن "مُد ناشناس"، کار شما را راحت کرده و به شما زحمت ورود به قسمت تنظیمات را ندهد.

 

مُد ناشناس یا همان incognito mode پس از پایان مراحل تست و امکان بهره برداری، در صفحه تنظیمات حساب در بالا و سمت راست اپ قرار خواهد گرفت. چون در حال حاضر این قابلیت در حال تست است ، شما فقط گزینه های switch account و sign out را می بینید.  زمانیکه "مُد ناشناس" به مرحله بهره برداری برسد، دو گزینه فوق با هم ادغام می شوند و شما گزینه جدید دیگری به نام Turn on incognito را می بینید که با فعال کردن این گزینه دیگر فعالیت های شما ذخیره نخواهد شد و اشتراک های شما همچنان مخفی خواهد ماند. بدیهی است با غیرفعال کردن این گزینه ، سوابق شما دوباره مثل قبل در بخش تاریخچه ذخیره خواهد شد.

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics