نماد اعتماد الکترونیک

سرفیس هاب 2 با نمایشگر 50.5 اینچ 4K معرفی شد

نویسنده Massy 2018/05/16 0 نظر

سرفیس هاب 2 با نمایشگر 50.5 اینچ 4K معرفی شد

 

سرفیس هاب Surface Hub 2 توسط مایکروسافت معرفی شد. به گفته مایکروسافت این نمایشگر غول پیکر، مقرون به صرفه و تقریباً متناسب با هر محیط و سبک کاری است. سرفیس هاب Surface Hub 2 دارای نمایشگر 50.5 اینچ 4K مالتی تاچ با نسبت تصویر 3:2 و حاشیه های بسیار باریک Thin- Bezel است. این نمایشگر بزرگ قابل چرخش است و بصورت افقی یا پرتره هم در می اید. دارای دوربین 4K است که به همراه صفحه نمایش می چرخد ، مجهز به بلندگوهای یکپارچه و آرایه های میکروفون های Far-Filed است که در تماس های ویدئویی ، صدا را با کیفیتی بسیار مناسب انتقال می دهد. مایکروسافت در حال همکاری با کارشناسان Steelcase است تا استند و بست های دیواری متناسب با این نمایشگر بزرگ ساخته شود. مایکروسافت گفته که می توان چندین نمایشگر سرفیس هاب 2 را کنار هم با بست بر روی دیوار متصل کرده و آن را تبدیل به نمایشگر فوق بزرگ کرد (حالت tile  ) که در این حالت می توان در هر نمایشگر اطلاعات متفاوتی را  به نمایش گذاشت و اطلاعات موجود در تک تک نمایشگرها که حالا در کنار هم قرار گرفته اند را مقایسه نمود.

 

 

با وجودیکه سرفیس هاب 2 به ویندوز 10 مجهز است، اما مایکروسافت قابلیت های کاربردی جدیدی به آن اضافه کرده است که شاید دانستنش برای شما هم جالب باشد. بعنوان مثال یکی از قابلیت ها، حالت چند-کاربری است یعنی چند همکار می توانند به صورت همزمان در یک فضای کاری مشابه  sign-in کنند، به اسناد دسترسی داشته باشندو انها را به اشتراک بگذارند و یا در صورت لزوم اسناد را با هم ادغام کنند. در واقع بواسطه سرفیس هاب 2 همکاران می توانند با وجودیکه در یک مکان جغرافیایی ثابت نیستند اما با هم همکاری داشته باشند، درست مثل زمانیکه همه در یک جلسه کنار هم نشسته اند و تبادل اطلاعات می کنند.

 

مایکروسافت اعلام کرده که نمایشگر سرفیس هاب Surface Hub 2  در سال 2019 وارد بازار می شود، اما در مورد قیمت آن هنوز اطلاعات دقیقی در دست نیست. گفته می شود که این محصول قیمتی مشابه با محصولات هم رده خود در بازار خواهد داشت.

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics