نماد اعتماد الکترونیک

گجت های هوشمند

نویسنده Massy 2017/02/06 0 نظر گجت,

گجت های هوشمند

 

در این مقاله  قصد داریم به معرفی چندین گجت هوشمند که برخی از آنها پوشیدنی هستند، بپردازیم :

 

عینک هوشمند Vuzix M100 : این عینک از طریق بلوتوث با سیستم عامل اندروید گوشی موبایل همگام شده و کلیه اپلیکیشن های اجرا شده در موبایل را می توانید در سایز 800*400 از طریق عینک هوشمند Vuzix M100 در مقابل چشمان خود ببینید. پک بسته بندی این محصول همراه با اندروید 4 ، GPS ، WiFi و 4GB حافظه میباشد.

 

تی شرت تعاملی : این تی شرت انواع مختلفی دارد. به جهت داشتن باطری می تواند از خود نور ساطع کند و شما شاهد رقص نور بر روی تی شرت خود باشید، یا به جهت داشتن برد الکترونیکی با فشار دادن هفت نقطه روی این تی شرت آن را  به صدا در آورید. برای شستن این تی شرت تنها کافی است که برد الکترونیکی را از آن جدا کرده ، لباس را با دست بشوید و مجدد برد را به ان متصل نمایید.

 

 

گردن بند با اویز USB : این گردن بندها در عین زیبایی بخشیدن به شما حاوی اویز USB 4GB میباشد که می توان ازفلش زیبای ان استفاده نمود

 

دستبند سلامتی  : این دستبند میزان فعالیت روزانه ، مقدار کالری سوخته شده حین ورزش و فعالیت را به کاربر نشان می دهد. LED بکار رفته در این دستبند روشن می شود و میزان پیشرفت کاربر در ورزش روزانه را نشان می دهد. در واقع این دستبند با نشان دادن میزان پیشرفت کاربر در انجام فعالیت های و تمرین های روزانه، ضمن ایجاد انگیزه جهت فعالیت بیشتر به کاربر این امکان را می دهد که میزان پیشرفتش را از طریق اپ ایفون در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارد.

 

ساعت هوشمند : این ساعت از طریق بلوتوث به گوشی موبایل متصل می شود و کاربر می تواند کلیه کارهایی که با گوشی انجام می دهد را با ساعت هوشمند انجام دهد. مثلا می تواند کلیه نوتیفیکیشن های خود را از طریق ساعت دریافت کند ، ایمیل ها را چک کند ، تلفن بزند و یا به تماسها پاسخ دهد. از صفحه لمسی این ساعت می توان به عنوان هندز فری استفاده نمود ( داخل ان میکروفون کار گذاشته شده است )، دارای اپ استور است و برنامه نویسان می توانند اپ های جدید در ان بسازند !

 

کفش هوشمند نایک : بسیاری از ورزشکاران تمایل دارند میزان پیشرفت خود را اندازه گیری نمایند. مثلا بسکتبالیست ها دوست دارند در حین ورزش میزان سرعت ، پرش و عملکردشان ارزیابی گردد. کفش هوشمند نایک با داشتن سنسورهایی در ته کفش کلیه اطلاعات اندازه گیری شده را از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند ورزشکار منتقل می کند. حتی سنسورهای ته کفش به کاربر این امکان را می دهد که ویدئویی از بازی انجام شده تهیه نماید و سپس ان را از طریق گوشی خود تماشا نماید یا در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارد.

  

 

iWallet یا کیف هوشمند : این کیف دارای بدنه ای سخت و مقاوم است و کاربر می تواند به سبب اینکه این کیف بلوتوث را ساپورت می نماید از آن بعنوان عاملی بازدارنده جهت دزدی استفاده نماید. در واقع اگر تلفن هوشمند و iWallet بیشتر از 10 الی 15 فوت با هم فاصله داشته باشند، موبایل شما به صدا در می اید و این قضیه می تواند بیانگر این باشد که یا شما کیف خود را جایی جا گذاشته اید یا فردی ان را ربوده است.

 

 

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics