نماد اعتماد الکترونیک

مگان مارکل از اظهارات اخیر پدرش ناراحت شد اما تعجب نکرد!

نویسنده Massy 2018/08/16 0 نظر

مگان مارکل از اظهارات اخیر پدرش ناراحت شد اما تعجب نکرد!

 

مگان مارکل هنرپیشه 37 امریکایی که سه ماه پیش با پرنس هری ازدواج کرد، از اظهارات پدر و خواهرش خجالت زده شده است. مگان از اینکه پدرش عنوان کرده که دخترش بدون وی "هیچ" است ، بسیار ناراحت شده اما متعجب یا شوکه نشده است به جهت اینکه ظاهراً وی به این گونه رفتارهای پدرش عادت دارد !

 

 

 

 

توماس مارکل پدر 74 سال مگان عنوان کرده که دخترش از قبل از عروسی با پرنس هری تا کنون، با وی حتی صحبت هم نکرده است ! توماس در مصاحبه ای عنوان نموده که دخترش بدون وی "هیچ" است و اگر مگان در حال حاضر به این موقعیت و جایگاه رسیده، همه به خاطر زحمت های او بوده است. او تمام این سالها کار کرده ، پول زیادی بدست آورده و بهترین ها را برای دخترش فراهم نموده است. مگان را به مدرسه خوب فرستاده تا از تحصیلات مناسب برخوردار باشد و همچنین در منزل نیز شرایط مناسب مهیا کرده است.

 

یک منبع عنوان کرده که کاخ سلطنتی عمدتاً در ارتباط با مسائل شخصی اظهار نظر نمی کند، اما به جهت اینکه اخیراً پدر و خواهر مگان صحبت های ناشایستی کرده اند که موجب شرمزدگی خانواده سلطنتی شده است ، این بار کاخ سلطنتی انگلیس تصمیم گرفته که در این مسئله خانوادگی دخالت کند !

 

 

 

 

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics