نماد اعتماد الکترونیک

اجرای اندروید بر روی موبایل های آیفون با کیس Mesuit

نویسنده Massy 2016/08/07 0 نظر موبایل و لوازم جانبی,

اجرای سیستم عامل اندروید برروی موبایل آیفون با کیس Mesuit

 

اخیرا شرکتی چینی در عرصه تکنولوژی کار بسیار جالبی انجام داده است که در خور تحسین می باشد. همانطور که می دانید گوشی های آیفون مجهز به سیستم عامل iOS هستند که این سیستم عامل مختص شرکت اپل است . اخیرا شرکت چینی  HAIMAWAN کیسی به نام Mesuit جهت موبایل آیفون Apple iPhone 6/6s و Apple iPhone 6Plus/6s Plus تولید نموده است که به کمک این کیس (قاب) می توان نسخه سفارشی از اندروید را تحت عنوان Mesuit OS 1.0  بر روی موبایل های آیفون 6/6s , 6Plus/6s Plus اجرا نمود ! این بدین معناست که دارنده این قاب علاوه بر استفاده از امکانات سیستم عامل iOS که بر روی موبایل آیفون خود دارد میتواند از امکانات سیستم عامل اندروید نیز بهره مند گردد.

 

لازم به ذکر است که کیس  Mesuit  علاوه بر قابلیت ذکر شده، کاربردهای دیگری نیز دارد. از این کیس می توان بعنوان باطری کمکی گوشی اپل آیفون نیز استفاده نمود. کیس Mesuit دارای 1700 میلی آمپر ساعت برای گوشی موبایل Apple iPhone 6/6s  و 2500 میلی آمپر ساعت برای گوشی های موبایل Apple iPhone 6Plus/6s Plus می باشد . این قاب دارای 16 گیگا بایت حافظه داخلی و یک جای سیم کارت می باشد. در واقع این کیس مثل یک موبایل فاقد صفحه نمایش است که دارنده قاب می تواند از صفحه نمایش موبایل آیفون جهت اجرای سیستم عامل اندروید استفاده نماید.

 

 

جالب است بدانید این اولین باری نیست که یک شرکت تصمیم به ساخت چنین کیسی گرفت که بتواند سیستم عامل اندروید را بر روی موبایل آیفون شرکت اپل اجرا نماید. چندی پیش Nick Lee مدیر ارشد تکنولوژی Tendigi نیز چنین کیسی را ساخت مضافا بر اینکه کیس ساخته شده توسط Nick Lee علاوه بر موارد عنوان شده در مورد کیس Mesuit، دارای درگاه کارت حافظه و USB نیز بود. شاید یکی از دلایل عدم موفقیت Nick Lee این بود که او هیچگاه به این کیس بعنوان یک موضوع تجاری و عرضه و ارائه آن به عموم فکر نکرد. ( برخلاف شرکت چینی HAIMAWAN که در حال حاضر این کیس را در کشور چین روانه بازار کرده است. ) البته یکی از نقاط ضعف این کیس قیمت بالای آن است . کیس Mesuit  درحال حاضر حدود 1000 یوان چین می باشد.

 

ویژگیها :

  • اجرای سیستم عامل اندروید بر روی موبایلهای آیفون Apple iPhone 6/6s , Apple iPhone 6 Plus /6s Plus
  • باطری کمکی ( 1700 میلی امپر ساعت برای موبایل آیفون 6/6s و 2500 میلی امپر ساعت برای موبایل آیفون 6Plus/ 6s Plus )
  • دارای 16 گیگا بایت حافظه داخلی
  • دارای محفظه برای سیم کارت
  • بدون صفحه نمایش (دارنده کیس Mesuit می تواند از صفحه نمایش موبایل آیفون خود برای اجرای سیستم عامل اندروید استفاده کند)
  • قابل فروش در چین
  • قیمت حدود 1000 یوان چین

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics