نماد اعتماد الکترونیک

کدام رنگ گوشی آیفون 7 را انتخاب کنیم ؟

نویسنده Massy 2016/09/18 0 نظر موبایل و لوازم جانبی,


     کدام رنگ گوشی آیفون 7 را انتخاب کنیم ؟

 

شاید در ابتدا به نظر برسد که انتخاب رنگ گوشی اپل آیفون Apple iPhone 7 مسئله ای کاملا سلیقه ای است. اگر شما هم اینطور فکر می کنید پس با ما همراه باشید تا متوجه شوید این قضیه صرفا هم سلیقه ای نیست !!

 

رنگ مشکی مات و براق : در گوشی آیفون 7 Apple iPhone مشکی مات و براق ، قاب دور صفحه نمایش مشکی است. یعنی وقتی شما سرگرم تماشای یک فیلم هستید که بصورت تمام صفحه در حال اجرا است یا زمانیکه درحال بازی کردن گیم هستید بدلیل هم رنگ بودن گوشی و قاب دور صفحه نمایش اینگونه به نظر می رسد که هیچ مرزی بین گوشی و قاب نیست، به همین جهت است که هنگام تماشا کردن فیلم بصورت Full Screen یا بازی کردن گیم ، شما کاملا درحال و هوای فیلم یا گیم غرق میشوید!! اگر باور ندارید تصویر ذیل را بدقت نگاه کنید :

 

 

خلاصه اینکه گوشی های مشکی مات و براق آیفون 7 برای افرادیکه دائما فیلم می بینند و گیم بازی می کنند، انتخاب مناسبی است.

اگر درانتخاب بین گوشی مشکی مات و مشکی براق اپل آیفون 7 مردد مانده اید، لطفا موارد ذیل را چک کنید تا راحت تر بتوانید تصمیم گیری نمایید :

گوشی آیفون 7 مشکی براق بسیار شیک تر از مشکی مات است و در مقایسه با مشکی مات کمتر لیز می خورد اما در مقابل تمیز نگه داشتن آن بسیار سخت است و به راحتی به خود اثر انگشت و لک می گیرد. گوشی مشکی براق آیفون Apple iPhone 7 سریعتر از مشکی مات به خود خط و خش می گیرد و با استفاده از این گوشی به مرور زمان، شاهد خش های کوچک برروی آن خواهید بود ( هر چقدر هم از گوشی ایفون 7 مشکی براق خوب نگهداری کنید ، ایجاد خط و خش به مرور زمان بر روی آن اجتناب ناپذیرخواهد بود.) شاید به همین دلیل است که شرکت اپل توصیه کرده افرادی که گوشی مشکی براق را انتخاب می کنند، حتما باید برای محافظت و نو نگه داشتن گوشی خود قاب موبایل تهیه کنند. گوشی آیفون 7 مشکی براق گرانتر از رنگ مشکی مات است و صرفا با حافظه 128 و 256  گیکا بایت موجود است.

 

 

رنگ نقره ای ، طلایی و رزگلد : در گوشی های ایفون 7 نقره ای ، طلایی و رز گلد، قاب دور صفحه نمایش سفید و روشن است. این گوشی ها برای افرادی که دائما در سایت های مختلف می چرخند ، کتاب الکترونیک می خوانند و یا با اپ های مختلف زیاد کار می کنند بسیار مناسب است (رنگ قاب دور صفحه نمایش به مروز زمان از بین نمی رود).

 

اگربدنبال گوشی کلاسیک و شیک هستید و از خط و خش روی موبایل بیزارید، موبایل آیفون 7 نقره ای را انتخاب کنید. ( آیفون 7 نقره ای کمتر خط و خش می شود و کمتر خط و خش را نشان می دهد ضمن اینکه رنگ نقره ای شیک و همیشه مد است)، البته ناگفته نماند که رنگ های طلایی و رزگلد آیفون 7 ، هم زیبا هستند و هم جلب توجه می نمایند.

 

اگر می خواهید دقیقتر بدانید کدام رنگ گوشی اپل آیفون Apple iPhone 7 کمتر خط و خش به خود می گیرد، لطفا ویدئو ذیل را تماشا کنید:

 

 

 

 

نظر خود را بیان کنید

Web Analytics